Szkoła Podstawowa nr 150 w Warszawie im. Walerego Wróblewskiego

Dodatkowe zajęcia edukacyjne dla uczniów klas I-III Szkoły Podstawowej

Dodatkowe zajęcia edukacyjne

dla uczniów klas I-III

Szkoły Podstawowej nr 150 w roku szkolnym 2020/2021

                                                                                                                                                                                                                         

 

Lp.

 

Rodzaj zajęć

 

Godzina

 

Nr sali

 

Nauczyciel prowadzący

 

PONIEDZIAŁEK

1.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3C

9.20 – 10.05

zaplecze Szkolniak

p. Teresa Barszcz

2.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2C

11.10 – 11.55

5 budynek główny

p. Iwona Kowalska

3.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2D

12.10 – 12.55

5 budynek główny

p. Eliza Szymańska

 

WTOREK

4.

Koło przyrodnicze dla najmłodszych

klasy 2

8.00 – 845

Świetlica

p. Danuta Zawadzka

5.

Etyka klasy 1 i 2

14.55 – 15.40

8 Szkolniak

p. Teresa Barszcz

 

ŚRODA

6.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2A

8.25 – 9.10

5 budynek główny

p. Iwona Radgowska

7.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1B

9.20 – 10.05

zaplecze Szkolniak

p. Monika Trybek

8.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1E

10.15 – 11.00

105 H (hala)

p. Iwona Kobus

9.

Etyka klasy 3

10.15 – 11.00

5 budynek główny

p. Teresa Barszcz

10.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3D

10.15 – 11.00

19 budynek główny

p. Barbara Lipka

11.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1D

11.10 – 11.55

zaplecze Szkolniak

p. Kinga Porucznik

12.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2E

11.10 – 11.55

5 budynek główny

p. Monika Piotrowska

 

CZWARTEK

13.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 3B

10.15 – 11.00

5 budynek główny

p. Elżbieta Grajek

14.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1A

10.15 – 11.00

zaplecze Szkolniak

p. Paulina Fabisiak

15.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 1C

11.10 – 11.50

zaplecze Szkolniak

p. Małgorzata Betscher-Rutkowska

PIĄTEK

16.

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl. 2B

9.20 – 10.05

5 budynek główny

p. Teresa Ubysz

17.

Warsztaty ortograficzne kl. 3A

10.15 – 11.00

5 budynek główny

p. Lucyna Rek