Wtorek, 2024-04-23

Imieniny: Ilony, Jerzego

POMOC SOCJALNA DLA UCZNIÓW

Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczone są informacje dotyczące pomocy socjalnej o charakterze materialnym dla uczniów.

1. Dofinansowanie obiadów - zainteresowany rodzic w pierwszej kolejności kontaktuje się z pracownikiem socjalnym Ośrodka Pomocy Społecznej. Jeżeli decyzja OPS będzie odmowna, wówczas rodzic może skorzystać ze stypendium "Posiłek dla ucznia". Wypełniony wniosek należy złożyć do Dyrektora Szkoły. Wniosek można uzyskać u pedagoga szkolnego.
  2. Stypendium szkolne - termin składania wniosków do 15 września 2023 roku w Ośrodku Pomocy Społecznej.
  3. Zasiłek szkolny - przysługuje uczniowi, który przejściowo znalazł się w trudnej sytuacji materialnej z powodu zdarzenia losowego. Wniosek o zasiłek szkolny należy złożyć w Ośrodku Pomocy Społecznej.

ADRES OŚRODKA POMOCY SPOŁECZNEJ DZIELNICY BEMOWO

Warszawa, ulica Pełczyńskiego 26

tel. 22 487 13 00

Szczegółowe informacje na powyższy temat znajdują się na stronie Biura Edukacji Urzędu m. st. Warszawy, adres strony https://edukacja.um.warszawa.pl/pomoc-socjalna-dla-uczniow